Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri (KGYS-MOBESE)

Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri (KGYS), halk arasında bilinen ismiyle MOBESE sistemleri; Asayişi sağlamak, iç güvenliğe yönelik tehditleri bertaraf etmek ve denetim görevini daha etkin gerçekleştirmek üzere; mevzuata uygun olarak elde edilen görüntü ve konum verilerinin işlenerek anlamlı sonuçlar üretilmesini ve sonuçların PolNet Uygulamaları ile desteklenmesini sağlayan, modüler olarak geliştirilmiş, bilişim sistemidir.

KGYS – MOBESE ile gelişebilecek her türlü suç kayıt altına alınarak oluşabilecek zararın önlenmesi veya en aza indirilmesi ayrıca mağdur olan kişilerin haklarını korumak amacıyla delil amaçlı kullanılabilmesi hedeflenmektedir.

Emniyet Genel Müdürlüğünün yayınlamış olduğu tektip şartnameye göre KGYS-MOBESE sistemlerinin veri iletişimi ve görüntü aktarımı kablolu ve kablosuz olarak iki alternatifli olarak gerçeklenebilmektedir.

Zirve Kablosuz Veri Aktarım Teknolojileri olarak biz, söz konusu KGYS-MOBESE sisteminin kablosuz görüntü aktarımı ve kablosuz veri aktarımı kısmında tektip şartnameye eksiksiz olarak karşılık veren dünya lideri çözüm ortaklarımızla wimax ve radyo link çözümler sunmaktayız.

Gerek Emniyet Genel Müdürlüğü’nün, gerekse Sivil Savunma Müsteşarlığı’nın ve ASELSAN’ın yürütmekte ve gerçeklemekte olduğu bölgesel ve ulusal KGYS-MOBESE projelerine tektip şartnameye eksiksiz olarak cevap veren ve sektörünün öncü markası olan Redline markasının wimax ekipmanlarıyla KGYS-MOBESE, TEDES projeleri için Redline Communication Inc. firmasının tercihli ve onaylı Türkiye distribütörü olarak noktadan noktaya (PtP), noktadan çok noktaya (PtMP) çözümlerimizi ve 23ghz bandında noktadan noktaya (PtP) radyo linkçözümlerimizi sunmaktayız.