Hakkımızda

Zirve Kablosuz Veri Aktarım Teknolojileri, faaliyet hayatına Ocak 2010 tarihi itibariyle başlamış genç ve dinamik bir firmadır.

Firmamız bu genç yapısına rağmen arka planda bu oluşuma hayat veren ekibimiz ile kablosuz veri aktarım teknolojileri alanında 15 yılı bulan ve Türkiye’de ilklere imza atan bir sektör geçmişine sahiptir.

Sektördeki tecrübesi 15 yılı bulan kurucu ekibin yola çıkarken ilk hedefi müşteri-firma, firma-çözüm ortağı, müşteri-çözüm ortağı arasındaki veri akışının hızlanması, güven ve maksimum memnuniyetin tahsisi için “butik” bir şirket yapısı kurmaktı.

Ve şuan bulunduğumuz noktada tüm sektörlerde hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimizin; potansiyel müşterilerimize, sektördeki rakip/kardeş firmalara ve tarafımıza yapmış olduğu hakkımızdaki memnuniyet ve güven geri dönüşü en büyük gurur kaynağımızdır. Değerlerimiz ve kalitemizden ödün vermeden bu yolda birlikte yürümeye devam etmek ve ailemizi genişletmek ekip olarak ilk hedefimiz olmaya devam edecektir.

Doğumuna ekip olarak karar verdiğimiz çocuğumuz Zirve’nin sektörde emin adımlarla yükselmeye devam ederken siz müşterilerimizin yanımızda olacağından eminiz. Ve bu yolda beraber yürürken siz müşterilerimize vereceğimiz hizmetlerde teknolojinin elverdiği tüm olanakları ve yenilikleri kullanarak katma değerli çözümler sunmak esas amacımız olacaktır.

Misyonumuz
Kablosuz iletişim alanında teknolojik birikim ve altyapımızı verimli çözümlere dönüştürerek özel sektör müşterilerimize ve devlet kurumlarımıza katma değer sağlamak. Ülkemiz insanının fazlasıyla hak ettiği en yüksek hizmet kalitesini sunmaktır.

Vizyonumuz
Zirve olarak vizyonumuz; kablosuz iletişim alanında müşteri ihtiyacına uygun, hizmet odaklı bir yaklaşımla öncelikle Türkiye’de ve bölgemizde, sahip olduğumuz inanç, tecrübe ve kaliteli ürün yelpazemizle sektörümüzde lider oyuncu konumuna erişmektir.

Saygılarımızla
Zirve Kablosuz Veri Aktarım Teknolojileri